Paieška

   

 

Apie mus

 
         UAB „EDLER“ – sparčiai besivystanti įmonė, kurios pagrindinis tikslas, teikti greitą ir sklandų originalių ir ne originalių atsarginių automobilio detalių pardavimą ir tenkinti klientų poreikius. Nuo pat pradžių buvo tikslas pasiūlyti klientams plačiausią automobilių dalių ir aksesuarų asortimentą ir pritaikyti  palankias kainas, bei nuolaidas. Įmonė „EDLER“  sugebėjo  suderinti sandėliavimo, logistikos, informacijos ir techninius išteklius, kurie leistų laiku pristatyti visas būtinas dalis automobilių priežiūrai ir remontui. Profesianalus „EDLER“  kolektyvas visada suteiks kompetetingą  aptarnavimą, greitą ir tikslų užsakymų vykdymą.
          UAB  „EDLER“ sėkmingai plečia savo veiklą originalių detalių srityje. Įmonės tarpininkavimas su didžiausiais autodetalių gamintojais, garantuoja nepriekaištingą kokybę, mažą  kainą ir greitą pristatymą.  „EDLER“ siūlo didelį originalių detalių, įvairių prekės ženklų spektrą:  Toyota, Lexus, Mersedes Benz, BMW, Mini, BMW-MOTO, Volkswagen, Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, VAG-zubehör VOTEX, Seat, Skoda, Kia, Porsche, Mitsubishi, Honda.

            Pagrindinės veiklos kryptys:
  •   Tiekimas ir pardavimas originalių atsarginių automobilių dalių ir susijusių produktų;
  •   Tiekimas ir pardavimas ne originalių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų  oficialiai užregistruotų Europos gamintojų; 
  •    Autoserviso veikla.
 

 

smart foreash